O▄ ERVIN EHITUS
Tartu Kontor:

O▄ Ervin Ehitus
M§isavahe 45-40
Tartu 50708

tel: +372 748 8222
GSM: +372 509 7148
faks: +372 748 8465

e-post: aservin@ervin.ee


Ando Silla juhataja ando@ervin.ee
Toomas Pork projektijuht toomas@ervin.ee
Aleksei Bessonov projektijuht aleksei@ervin.ee
Toivo Masur projektijuht toivo@ervin.ee
Paavo Valdre eelarvestaja paavo@ervin.ee
Malle Reedi pearaamatupidaja maller@ervin.ee
Malle Kunnus raamatupidaja malle@ervin.ee
 blokk O▄ ERVIN EHITUS         M§isavahe 45-40,  50708 Tartu         tel. 7 488 222   faks 7 488 465       email: aservin@ervin.ee
O▄ Ervin Ehitus